(639) 638-2545

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare Merita Sulejmani qe kendonte tek Princesha Palace. Ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të…

Read More3077611814

Shumë besojnë se të qenët “bos-lider” quajeni si të doni është një aftësi e lindur dhe jo e fituar gjatë jetës ! Me këtë cilësi duket se janë “bekuar” vetëm 6 shenja të horoskopit dhe…pock-marked

Pamjet e pabesueshme tregojnë një grup të burgosurish që dalin nga qelia e tyre – për të ndihmuar një roje që kishte një atak në zemër. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për…


912-426-2995

Është reper i njohur. Gold AG disa herë është përmendur nga mediet për ‘dissat’ të cilat ua ka bërë kolegëve të tij përmes këngëve, shkruan lajmi.net Por, kësaj here ai ka ardhur me një tjetër…5087278940

1 – Femrat Shigjetar Femrat Shigjetar janë të këqijat e vetes dhe kritikueset më të mëdha, por si të dashura ato thjesht shkëlqejnë! Ato arrijnë t’ju bëjnë të besoni në yje dhe ju do të…


Ja çfarë e shkakton kancerin e prostatës tek meshkujt

Së bashku me faktorët gjenetikë ato kontribuojnë në rritjen e metastazave Një dietë shumë e pasur me yndyrna ‘të këqija’, ose që rrjedh nga mishi dhe djathi, shtyn që tumori i prostatës të përhapet dhe…